Велигден Жени Краток Ракав Екипажот Вратот Зајак Пилешко Печатени Маица Врвот Обичните Тенок Кошули Маица Блуза
Свеж

Велигден Жени Краток Ракав Екипажот Вратот Зајак Пилешко Печатени Маица Врвот Обичните Тенок Кошули Маица Блуза

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1pc топ големина на табелата : . Големина : С Биста : 94см/37.01" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 19см/7.48" Должина : 65см/25.59"Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20см/7.87" Должина : 67см/26.38"Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 44см/17.32" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56"големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 45см/17.72" ракав : 22см/8.66" должина : 72см/28.35"големина : ххл Биста : 118см/46.46" рамо : 46cm/18.11" ракав : 23cm/9.06" должина : 75cm/29.53"големина : xxxl биста : 124cm/48.82" рамо : 47cm/18.50" ракав : 24cm/9.45" должина : 77cm/30.31" врвот на вратот на екипажот има Странични Поделби на половината, пространа и Модерна класика одговара за повеќето дами. Маица Жените Летни Жени Маици Пакет. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенки И Елегантни Женски Кошули Со Кратки Ракави Женски Кошули За Компресија. Многу Е Погоден За Секојдневно Носење и Совпаѓање со Претстојните Фестивали, Запознавање, Трчање, Шопинг, Работа,одмор Или Улица, Улична Облека, Забава И Секојдневен Живот Итн. Летни Женски Кошули Женски Ладна Опрема Долг Ракав. Внимание, Ве Молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!! Џуниор Fall Мода Краток Ракав Маица Жените.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.