Висконсин премиер сјајно лице Кал
Свеж

Висконсин премиер сјајно лице Кал

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Целокупната забава на факлите, безмилотни декорации за лице, сега во сјај! Тие се лесни за примена и отстранување за без напор приказ на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со шест привремени декорации украсени со тимска графика, за да можете да ги соберете или споделите со колеги навивачи. NCAA Висконсин Премиер Сјајното лице Кал. Официјално лиценциран со лига и тим. Декларации за безводно лице. Вклучува 6 декорации за сјај.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.