Puawkoer Училишна Торба Патент Сезона Мода Т Девојки Студент Висок Ранец Училишен Капацитет Ранци
Свеж

Puawkoer Училишна Торба Патент Сезона Мода Т Девојки Студент Висок Ранец Училишен Капацитет Ранци

DEN 479.84

Достапно е за нарачката

Тоа е многу погоден за свадба партија топката дневно повик носат патување канцеларија повод.Стил тип : Ранец, Гласник Торба Опис : Големина : 30см(Л)x10cm(W)x40cm(H)/11.81(L)x3, 94(W)x15, 75 (H)"дизајн на Шема : Содржина На пакет Со Цврста боја : 1pc Bag Note : 1.Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. БлагодарамПол : Жени, девојка должина на ременот за Рамо : 120см/47.24 " применливи сцени : слободно време,Спорт, патување,Шопинг има малку мирис од новата торба нормално, ќе се распрсне низ воздухот.Може да има мали набори во транспортот,но не грижете се ,тој се враќа во нормала по некое време користење и не влијае на изгледот и употребата,ве молиме уверете се .Одличен подарок за вашиот пријател,вашето семејство или за себе.Стил : Моденповеќе хуманизиран дизајн за вас.Материјал : Платно Затворен начин : патент торбата е во изработка. Елегантниот дизајн може да го покаже вашиот прекрасен темперамент.Големина шема : . Должина На Ременот за рамо : 120см/47.24". Тоа Е Многу Погоден За Свадба Партија Топката Дневно Повик Носат Патување Канцеларија Повод. Одличен Подарок за Вашиот Пријател,Вашето Семејство или За Себе. Пол : Жени, Девојче. Опис : .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

МКП3401. ТЕНОК Ранец
Свеж
МКП3401. ТЕНОК Ранец
Достапно е за нарачката
DEN 1439.84
Оценка на купувачите:

Патнички ранец
Свеж
Патнички ранец
Достапно е за нарачката
DEN 3.00
Оценка на купувачите: