Marvel Spider-Man Boys Short Sneave Mairt & плетени шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-14
Свеж

Marvel Spider-Man Boys Short Sneave Mairt & плетени шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-14

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Се чини дека Spider-Man оживува на овој комплет за кул шорцеви. Вашиот мал суперхерој е сигурен дека ќе го сака тоа! Вклучува : маица и шорцеви. Маица : ребрести екипа; кратки ракави; Графички предниот пајак-човек. Шорцеви : влечење еластична лента за половината; Веб -принт. © Марвел, сите права се задржани. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица и шорцеви Spider-Man за момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.