16-КОЦКА САМОСТОЈНА Коцка Полица За Складирање Полици За Складирање Плакарот Организатор Полица Коцки Организатор Библиотека
Свеж

16-КОЦКА САМОСТОЈНА Коцка Полица За Складирање Полици За Складирање Плакарот Организатор Полица Коцки Организатор Библиотека

DEN 576.00

Достапно е за нарачката

Вовед : Совршено складирање за секој простор, како дневна соба, спална соба или канцеларија. Покажете семејни фотографии, романи или украси со оваа библиотека етагере. Структурата со отворени полици ќе додаде визуелен простор за вашиот мал стан. Со толку многу опции во нашата колекција коцки, сигурно ќе најдете една што ќе одговара на вашиот дом. Коцките се одличен начин за чување украсни предмети, хоби, играчки, медиуми и канцелариски материјали. Изберете од четири опции за големина и пет прекрасни завршетоци за да започнете со организирање денес. . Карактеристики : 1. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА КОЦКА : ова складирање на коцки може да се користи на многу места : полица за собирање во вашата работна соба, организатор на облека во вашата спална соба, полица за прикажување во влезот и решение за складирање играчки во детска соба 2. НАПРАВЕТЕ САМИ Вашата Идеална Форма : ви овозможува да ја соберете оваа ставка во различен стил според вашите потреби и имагинација3. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : коцките користат челични рамки за да ја одржат структурата цврста и стабилна, секоја пластична коцка држи до 10lb4. Зелени производи, заштита на животната средина, силни и издржливи5. Создадете простор за складирање и прикажување за секој простор за живеење во домот . Пакетот Вклучува : 1 х Полица За Книги . Забелешки : . 1. Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот со упатства. Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во времето.2. Ве молиме инсталирајте ја стоката со упатството за употреба.3. Се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно прилагодување. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност. 1. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА КОЦКА : ова складирање на коцки може да се користи на многу места : полица за собирање во вашата работна соба, организатор на облека во вашата спална соба, полица за прикажување во влезот и решение за складирање играчки во детската соба. 2. НАПРАВЕТЕ САМИ Вашата Идеална Форма : ви овозможува да ја соберете оваа ставка во различен стил според вашите потреби и имагинација. 3. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : коцките користат челични рамки за да ја одржат структурата цврста и стабилна, секоја пластична коцка држи до 10 килограми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.