Женска Јакна Fall Зима Лесен Капут Топол И Удобен Кардиган Женски В-Врат Директно Џеб Со Долги Ракави Женски Ветробран Кардиган Јакна
Свеж

Женска Јакна Fall Зима Лесен Капут Топол И Удобен Кардиган Женски В-Врат Директно Џеб Со Долги Ракави Женски Ветробран Кардиган

DEN 1177.12

Достапно е за нарачката

Жените V-Вратот Директно Долги Ракави Џеб Женски Ветробран Кардиган јакна. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Маица ,,Секојдневен ,Носат,Стилски и моден дизајн,Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : 60% памук,40% Лен, Изработен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Стил : Овие Врвови За Печатење Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Aut/Пролет/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : 60% Памук, 40% Лен. Тип На Шема : Цврст. Јака : Кружен врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Без Ракави. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Големина.USUKEUBust Sleeve Length XL Женска Јакна Fall/Зима Лесен Капут Топол И Удобен Кардиган Женски V-Вратот Директно Долг Ракав Џеб Женски Ветробран Кардиган јакна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.