WTPretty Женски Боди Без Меѓуножје Долна Облека Чипка Биста Ремени Пижами Облека За Спиење Долна Облека
Свеж

WTPretty Женски Боди Без Меѓуножје Долна Облека Чипка Биста Ремени Пижами Облека За Спиење Долна Облека

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Карактеристики На Производот : . Должина На Ракавот : Без Ракави. Деколте : V-Вратот. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Чипка. Модел : Цврст. Затворање : Пуловер. Акценти : Чипка. Сезона : Цела Сезона. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Тема : Секси. Карактеристики : Без Грб. Стил : Капри. Тип : Едно Парче Женска Долна облека. Бралет Чипка. Едно Боди. Отвори Меѓуножје. Погоден За Дома, Спиење, Медена Месечина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.