Лаптоп Училишна Торба Чанта Со Монети За Тинејџери Момчиња Девојчиња Училишни Чанти Патна Торба За Рамо Секојдневна Мочила
Свеж

Лаптоп Училишна Торба Чанта Со Монети За Тинејџери Момчиња Девојчиња Училишни Чанти Патна Торба За Рамо Секојдневна Мочила

DEN 559.84

Достапно е за нарачката

Големина : ширина 12* висина 9* дебелина 6СМ. Материјал : СТП. Функција : едно рамо / вкрстено тело Враќање На Училишните Подароци. Сите натпревар едно рамо коси крст бонбони тренд симпатична детски цртан филм монета чанта облека додатоци. СОВРШЕН ПОДАРОК.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.