Море Желка Ќебе Морски Животни Печати Фрли Ќебе За Лесни Пријатни Меки Печати Топло За Жени Девојка Подарок Крал Целосна Големина
Свеж

Море Желка Ќебе Морски Животни Печати Фрли Ќебе За Лесни Пријатни Меки Печати Топло За Жени Девојка Подарок Крал Целосна Големина

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Изработен е од фланелен против пилинг, со нежен и удобен допир и капак како прегратка на мајката. Нашите ќебиња се лесни, супер топли и меки, убаво дизајнирани, меки на допир, топли без чувство на угнетување, што ги прави совршени за употреба во климатизирани простории или сезонски промени. Може да се изберат различни големини. Погоден за деца, момчиња и девојчиња, мажи и жени. Кампување и пикник на отворено во пролет, дремка во климатизирана просторија во лето, ГЛЕДАЊЕ ТЕЛЕВИЗИЈА или читање на софата на sof, и гушкање во кревет во зима се исто така добар избор за домашни миленици. Големина : 60*80инч(150*200см). Ткаенина : Изработена од полиестерски влакна, со хидрофобност. Перење : Машинско перење во ладна вода; сушење на Ниска температура.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фенси ФАУ ФАРТ
Свеж
Фенси ФАУ ФАРТ
Достапно е за нарачката
DEN 367.52
Оценка на купувачите:

Греј Цик-Цак Фрли
Свеж
Греј Цик-Цак Фрли
Достапно е за нарачката
DEN 543.84
Оценка на купувачите: