Ларс Амадеус Машки Панталони За Спиење Контраст Боја Врвка Карирани Пижами Дното
Свеж

Ларс Амадеус Машки Панталони За Спиење Контраст Боја Врвка Карирани Пижами Дното

DEN 223.84

Достапно е за нарачката

Долга панталона за спиење со врвки, бесплатното прилагодување може да обезбеди подобра удобност при спиењето, да стане задолжително во вашата гардероба.Отворот на плакетата има скриено копче, а двослојниот дизајн на ткаенина е убав и не е непријатен.Проверени пижами дното ви обезбеди со различни избори, добар избор за момчиња, браќа, синови и татковци.Овие секојдневни пижами се носат за спиење, а може да се користат и како секојдневно носење дома кога се релаксирате дома за време на викендите.Големина Шема-Панталони (во инчи)Меѓународна Големина - - - - Половината Дебелина - - - - - - Колк Дебелина - - - - - панталони должина 3027 4/8~37 6/841 6/819 5/83229 1/8~4144 1/8-19 5/83429 7/8~43 2/845 5/8-20 1/83632 2/8~45 5/848 7/8-20 5/8 Ларс Амадеус Машки Панталони За Спиење Контраст Боја На Влечење Карирани Пижами Дното 100% памук. Карирани Печатени. Контраст Боја. Со Џебови. Затворање На Врвка. Долга Панталона. Редовно Вклопување. Пижами Дното. Машинско перење ладно внатре кон надвор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.