Строген Женски Есенски И Зимски Врвови В-Вратот Печатени Обични Модни Врвови Маица
Свеж

Строген Женски Есенски И Зимски Врвови В-Вратот Печатени Обични Модни Врвови Маица

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Женски Есенски И Зимски Врвови V - Вратот Ноќта на Вештерките Печатени Обични Модни Врвови Маица Fall И Зимски Врвови V-Вратот Ноќта На Вештерките Печатени Секојдневни Модни Врвови Маица Опишете : Материјал : изработен е од висококвалитетни материјали, кои се многу удобни и издржливи, погодни за вашето секојдневно носење. Печатениот дизајн ве прави посекси и шармантенприлика : Погоден За надворешни работи, плажа, лето, собири, слободно време, состаноци, дневна забава, дом и други прилики за носење сезони : Пролет, Aut, Зимски Стил : Редовно секојдневно шоу со долги ракави за чистење : Миење Раце или миење машини, закачете се во ладна вода за сушење : 1 парчиња Женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S102cm/40.16"51cm/20.08"59cm/23.23"69cm/27.17"M108cm/42.52"52cm/20.47"60cm/23.62"70cm/27.56"L114cm/44.88"53cm/20.87"61cm/24.02"71cm/27.95"XL120cm/47.24"54cm/21.26"62cm/24.41"72cm/28.35"XXL126cm/49.61"55cm/21.65"63cm/24.80"73cm/28.74"XXXL132cm/51.97"56cm/22.05"64cm/25.20"74cm/29.13" Size : SBust : 102cm/40.16"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 108cm/42.52"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 114cm/44.88"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 120cm/47.24"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 126cm/49.61"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 73cm/28.74"Size : XXXLBust : 132cm/51.97"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 74cm/29.13" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 102см/40,16" Рамо : 51см/20,08" Ракав : 59см/23,23"Должина : 69см/27,17" Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 52см/20,47" Ракав : 60см/23,62"Должина : 70см/27,56" Големина : Л биста : 114см/44.88" рамо : 53см/20.87 " ● материјал● : француската фротирна Ткаенина обезбедува растегливо и удобно чувство. Тој е лесен, мек и дише. ●Уникатен дизајн● : Се Одликува со врат на екипажот, опуштено вклопување, долги ракави и ребрести рабови, нудејќи мек допир и ве загрева со густа ткаенина. Повод-Моден дуксер со качулка е совршен за секојдневно носење, дома, одмор,канцеларија, спорт,вежбање,одмор,училиште, улична или клупска облека. Машина Или Рачно Перење, Не Избелувајте. Карактеристики : Тркалезен Врат,Цврсти Бои,Долг Ракав,Полите За Спојување Чипка Напред,Плус Големина,Лабав Течен Врв,Линија Фустани Над Должината На Коленото,Женски Туника Со Долги Ракави Со Чипка, Плус Големина Туника Врвови За Жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.