Хеи_к Жени Црн Везен Обичен Завој Ракети Панк Чипка До Ѕвонче Дното Хеланки
Свеж

Хеи_к Жени Црн Везен Обичен Завој Ракети Панк Чипка До Ѕвонче Дното Хеланки

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Жени Црн Везен Обичен Завој Ракети Панк Чипка До Ѕвонче Дното Хеланки Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Боја шарени дизајн може да ве направи повеќе убави и виталност, 4.Овој лесен, панталони е совршен за оние безгрижни денови! Информации за производот : Сезона : паѓачки пол : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На памучна шема : Печатење,Цврст Стил : Секојдневен, Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 € Жени Pants Size Hips Waist Hips Length S96cm/37.8"64-68cm/25.2"-26.7"88cm/34.6"88cm/34.6"Size : SHips : 96cm/37.8"Waist : 64-68cm/25.2"-26.7"Hips : 88cm/34.6"Length : 88cm/34.6"Големина табела : Големина : С Колковите : 96см/37.8" Половината : 64-68см/25.2"-26.7" Колковите : 88см/34.6" Должина : 88см/34.6"Големина : М Колковите : 100см/39.4" Половината : 68-72см/26.7"-28.3" Колковите : 90см/35.4" Должина : 88см/34.6"големина : л колкови : 104см/40.9" половината : 72-76см/28.3"-29.9" колковите : 93см/36.6" должина : 89см/35.0"големина : хл колковите : 108см/42.5" половината : 76-80см/29.9"-31.5" колковите : 96см/37,8" Должина : 89см/35,0"големина : ххл колковите : 112см/44.1" половината : 80-84см/31.5"-33.0" колковите : 99см/38.9" Должина : 90см/35.4"големина : Хххл колковите : 116см/45.7" половината : 84-88см/33.0"-34.6" Колкови : 102см/40.1" Должина : 90см/35.4"големина : ххххл колковите : 120см/47.2" половината : 88-92см/34.6"-36.2" колковите : 105см/41.3" должина : 91см/35.8"големина : хххххл Колковите : 124см/48.8" Половината : 92-96см/36,2"-37,8" Колкови : 108см/42,5" должина : 91см/35,8" Панталоните се изработени од полиестер и Спандекс. Мазниот и растеглив материјал одржува удобно искуство при носење. ●Еластичниот појас и прилагодливата внатрешна врвка за влечење нудат прилагодено вклопување на различни луѓе. ●Страничните длабоки џебови и задниот џеб се дизајнирани со патент за да обезбедат безбедни телефони, картички при движење. +Заострените нозе на панталоните и еластичните манжетни на глуждот ја одржуваат должината погодна за вежбање. #Овие машки панталони се совршени за теретана, фудбал, трчање, џогирање, тренинг, атлетика, патека, тренинг и други спортови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.