Санбонепд Ден На Таткото Машки Моден Бизнис Слободно Време Печатење Со Пруги Со Долги Ракави Блуза Со Кошули
Свеж

Санбонепд Ден На Таткото Машки Моден Бизнис Слободно Време Печатење Со Пруги Со Долги Ракави Блуза Со Кошули

DEN 463.84

Достапно е за нарачката

Машки Моден Бизнис Слободно Време Печатење Со Пруги Со Долги ракави Кошула Блузи Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Мажи Повод : Секојдневен,Дневен,Материјал За Забава : должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Пруги : Мода,Секојдневно,Деловно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машка Кошула Повлечете го затворањето увезена Машина За Перење Со Лесна Тежина И Дишење Редовен Дизајн За Вклопување Повлечете го затворањето. Увезени. Машинско Перење. Лесен И Дише. Редовен Дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.