Долг Фустан За Жени Со Долги Ракави В-Врат На Вратот Фустан За Вечера Фустан Памучна Облека За Спиење Фустан За Жени Фустан Со Големина На Фустан Мини Џемпер Фустан
Свеж

Долг Фустан За Жени Со Долги Ракави В-Врат На Вратот Фустан За Вечера Фустан Памучна Облека За Спиење Фустан За Жени Фустан

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Карактеристики : овој цврст фустан со течен замав со долг ракав со врат е погоден за секојдневниот живот, забави, плажи и одмори. Дизајнот на фустанот е многу шармантен и може добро да се носи со јакна или сам, со високи потпетици или рамни чевли, што сакате.Материјал : полиестерприменлива сезона : нашите фустани се многу погодни за зима иumn. Може да се носи самостојно или со мала јакна за да ве направи повеќе стилска Пригода : Многу погодна За Секојдневно Носење, Дома, На Отворено, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава,Ви Овозможува да ги привлечете очите На луѓето во секоја пригода Пол : Девојки, Жени, тоа е изборот девојките да присуствуваат на забава или да ги носат секојдневно фустан За Женска Табела : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Половината : 94cm/37.01" : 96cm/37.80" Должина : 83cm/32.68"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Половината : 98cm/38.58" : 102cm/40.16" Должина : 84cm/33.07"Големина : L Биста : 98cm/38.58" половината : 102cm/40.16" : 108cm/42.52" должина : 85cm/33.46"големина : xl биста : 102cm/40.16" половината : 106cm/41.73" : 114cm/44.88" должина : 86cm/33.86"големина : xxl Биста : 106cm/41.73" Половината : 110см/43.31" : 120см/47.24" должина : 87см/34.25" Повод : одлично за секојдневно носење, дома, училиште, работа, Улица, Шопинг, спорт, забава, на отворено, дозволете Да Ги Привлечете очите на луѓето во секоја пригода. Дизајн Стил : . Овој Цврст Фустан Со Долги Ракави Со Долг Врат Е Многу Погоден за Секојдневно Носење, Што Ви Овозможува Да Го Привлечете Вниманието на Луѓето во секоја Пригода. Нашите Фустани Се Разноврсни, А Нивното Носење Ќе Ве Заслепи На Забавата. Ако Изберете Да Го Носите, Стилскиот Дизајн И Стандардната Дебелина Ве Прават Попривлечни И Изгледаат Позрели. Карактеристики : Нашите Цврсти Фустани Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Долги Ракави Се Удобни и Дишат. Колокацијата Со Чувство За Дизајн И Дава Темперамент На Целата Облека. Без Разлика Дали Го Носите Во Зима Илиumn, Го Носите Сами Или Со Мало Палто, Ќе Имате Поинакво Визуелно Искуство. Големина : Ве Молиме Погледнете Ја Сликата Подолу За Деталната Големина ,Оваа Големина Е Азиска Големина. Материјал : Полиестер, Е Супер Мека, Удобна ,Лесна Ткаенина, Лесната И Удобна Ткаенина Може Да Ве Натера Да Го Почувствувате Шармот На Овој Фустан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.