Предна Пешачка Машка Биволска Ревер Копчиња За Вратот Обична Туника Кошула Проверете Ги Врвовите За Одмор Сина Црна М
Свеж

Предна Пешачка Машка Биволска Ревер Копчиња За Вратот Обична Туника Кошула Проверете Ги Врвовите За Одмор Сина Црна М

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Пролетна Есенска Маица, Блузи Со Долги Ракави, Мажи Блуза Со Долги Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Проверете Печатење, Копче Долна Боја : Сина, Црна, Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестерски Памучен Деколте : Ѓердан Со Ревер : Ракав Со Должина На Колкот должина : долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : погоден За Секојдневно Носење, Теретана, Секојдневна, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Тренинг, Трчање, Џогирање, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестерски Памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Долги Ракави, Маици Со Пуловер Пролет Fall. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Пролет Aut!3. Карактеристика : Мажи Одмор Работа Блузи, Мажи Ревер Вратот маица,Долги Ракави Блузи, Мажи Долги Ракави Копчето Надолу Блуза, Мажи Aut Кошули4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машка Кошула За Вратот На Ревер, Блузи Со Копчиња, Блуза со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Пролетна Есенска Маичка. Материјал-70%Полиестер 30%Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Кошули Со Копчиња За Мажи, Мала Тежина, Долги Ракави, Врат На Ревер, Маичка Со Копчиња, Проверете Ги Кошулите За Печатење, Опуштена Есенска Кошула Со Пролет. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви, Погодни за Пролет, Лето, Aut.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.