Аеромотива 6ан Вграден Филтер За Гориво Микрон 2ин Од Црно
Свеж

Аеромотива 6ан Вграден Филтер За Гориво Микрон 2ин Од Црно

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Ан-06, 40 микрон нерѓосувачки челик елемент, црна анодизира заврши ефтина полиса за осигурување за да ја заштитите вашата инвестиција, правилната филтрација е клучна за перформансите на системот за гориво. Потребни се инженерски решенија за филтрирање за да се постигне заштита со минимално ограничување. За 200 ? 3.000 апликации ПЛУС КС, нашите склопови на филтри нудат неспоредлив проток, леснотија на инсталација и одржување, заедно со беспрекорната обработка и ве завршуваат?ve доаѓаат да очекуваат од сите аеромотивни компоненти. Нерѓосувачки со висок проток, 40 микрони?заменлив елемент. Тече 2.000 фунти/час со пад на притисокот помал од 1 ПСИ. МАШКИ АН-06. Сите склопови на филтри имаат О-прстен За позитивно запечатување во апликации со висок притисок. Цпу-машински од 6061 - т6 авиони алуминиум. Светло натопи црна елоксирана завршница за отпорен на корозија, покажете изглед на квалитетот на автомобилот. Ан-06, 40-микрон нерѓосувачки челик елемент, црна анодизира заврши ефтина полиса за осигурување за да ја заштитите вашата инвестиција, правилната филтрација е клучна за перформансите на системот за гориво. Потребни се инженерски решенија за филтрирање за да се постигне заштита со минимално ограничување. МАШКИ АН-06. Сите склопови на филтри имаат О-прстен За позитивно запечатување во апликации со висок притисок. Цпу-машински од 6061 - т6 авиони алуминиум. Светло натопи црна елоксирана завршница за отпорен на корозија, покажете изглед на квалитетот на автомобилот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.