Женски Влечки Летни Женски Влечки Рамни Еднобојни Ленен Ѓон Плисиран Пети Удобен Секојдневен Бел 8
Свеж

Женски Влечки Летни Женски Влечки Рамни Еднобојни Ленен Ѓон Плисиран Пети Удобен Секојдневен Бел 8

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

1.Висококвалитетен материјал,удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото пол : Жени,Девојка Материјал : Пусолен Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Слободно Време : Принцеза,Секојдневен,Елегантен Стил : Отворен Пети Висок Стил : Рамен Тип На Затворање На Потпетици : Лизгање На Чевли Висока Пета : 2см/0,79"Висина На Платформата : 1,5 См/0,59"пакет : 1 пар женски чевлин забелешка : големината ќе биде помала поради конкавниот Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото. Големина шема : . Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5 см/3.4"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ширина НА СТАПАЛОТО : 9 См/3,5"големина : 40 сад : 8 велика Британија : 6 еу : 39 цн : 250 должина На стапалото : 25 СМ/9,8" ШИРИНА НА СТАПАЛОТО : 9,5 см/3,7"големина : 41 сад : 8,5 Велика британија : 6,5 еу : 39,5 Цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" НОГА широк : 9,5 СМ/3,7"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 должина на стапалата : 26см/10,2" широк стапало : 10см/3,9" СТИЛ : ПРИНЦЕЗА,СЕКОЈДНЕВЕН,ЕЛЕГАНТЕН од женски Влечки кожни слајд сандали женски бањарка и папучи комплет женски влечки за куќи летни влечки ЗА ПРИНЦЕЗИ ЗА ЖЕНИ. Висина на платформата : 1,5 см/0,59" Дивиот Сандали Крзнени Слајдови Големина 12 Жени Муклукови Влечки За Жени Влечки Со Висока Спална Соба Во Колена Куќа Со Големина 8. Горен Материјал : Стп Слајд Сандали Со Високи Потпетици Женски Влечки Чизми За Женска Големина 5,5 Лизгачки Влечки За Жени Со Ремен Меморија Нејасни Чорапи Со Влечки Женска Големина 9-11 Женска Влечка Слајдови Големина 10. Сцени : Внатрешни И Надворешни,Модни,Слободни Жени Удобни Влечки Големина 7 Женски Слајд На Работни Чевли Слајд Апостолки Женски Влечки Големина 5 Перење Жени Мемориска Пена Флип Папучи Папучи. Тип на затворање : Лизгање На Женски Влечки Големина 11-12 Женски Запали Vii Слајд Сандала Две Ремени Сандали Папучи Жени 10 Широк Куќа Влечки Жени Големина 9.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.