Гувпев Женски Зимски Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Качулка Гроздобер Преголеми Палта-Сина XL
Свеж

Гувпев Женски Зимски Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Качулка Гроздобер Преголеми Палта-Сина XL

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со мода, разновидност, удобност и прифатлива облека. Ние се стремиме да ги направиме клиентите кои ја носат нашата облека центар на модата и предмет на комплименти, а вие ќе бидете стилски и шармантни кога ќе ја носите нашата облека. Ние им служиме на секој клиент внимателно и внимателно во секоја врска. Пол : Жени Прилика : Секојдневно, Секојдневно, Забава, Ноќта На Вештерките Материјал : Должина На Облека Од Полиестер И Памук : Редовен Тип На Шема : Стил На Гроздобер Цветен Принт : Модна Јака : Должина На Ракавот Со Качулка : Долга Боја : Како Што покажува Сликата пакетот вклучува : Женски Капут Од 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина Сад Големина Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ЕУ Големина Биста Рамо Ракав Должина XL 12 16 42 115cm/45.28" 43.5 cm/17.1" 62.6 cm/24.65" 81.4 cm/32.05" Големина : XL САД Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Биста : 115cm/45.28" рамо : 43.5 cm/17.1" ракав : 62,6 См/24,65" ДОЛЖИНА : 81,4 см/32,05" табела со големини : големина : с големина на сад : 6 велика британија големина : 10 големина на еу : 36 биста : 100см/39,37" рамо : 39,75 см/15,5" Ракав : 55,4 См/21,81" должина : 75,8 см/29,84"големина : м големина на сад : 8 Велика Британија Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 105см/41.34" рамо : 41см/16.1" ракав : 61.4 см/24.17" должина : 78см/30.71"големина : л големина на сад : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ ГОЛЕМИНА : 40 Биста : 110см/43.31" рамо : 42.25 см/16.6" ракав : 62см/24.41" должина : 80.2 см/31.57"големина : xl американска големина : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 биста : 115см/45.28" рамо : 43.5 см/17.1" РАКАВ : 62.6 СМ/24.65" Должина : 81.4 см/32.05"големина : xxl практични карактеристики : оваа женска гувпев ЈАКНАТА ОД руно ИМА Два Странични Безбедносни Џебови Со Патент за да ги одржува вашите мали предмети безбедни. КРАЈНА УДОБНОСТ : со јака вратот и затворање со патент, оваа женска јакна од руно Гувпев е дизајнирана да ви даде крајна удобност за време на студените зимски денови. КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : со модерно класично вклопување, Руното Бентон Спрингс На Гувпев Е Лесно со активно сечење за удобна активност на отворено. СТУДЕНО ВРЕМЕ ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊЕ : затворањето со целосен патент и неверојатно мекото руно ја прават оваа јакна неопходна за студено време. НАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА : ве Молиме прочитајте ги информациите за големината во сликата на производот и табелата со големини на продавачот пред да нарачате за да обезбедите точно вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.