Чизми до глуждот За Жени-Мода Сите Чизми Со Средна Цевка Со Средна Цевка Есенско И Зимско Руно Дебели Со Витешки Чизми Со Средна Пета Црна 36
Свеж

Чизми до глуждот За Жени-Мода Сите Чизми Со Средна Цевка Со Средна Цевка Есенско И Зимско Руно Дебели Со Витешки Чизми Со Средна

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Фиторон Глуждот Чизми За Жени-Мода Сите Натпревар Средината Цевка Чизми Aut И Зима Руно Дебела Со Средна Пета Витез Чизми Црна 36 овие чизми се изработени од висококвалитетни ткаенини и може да се носат со вашите омилени врвови, фармерки, панталони, палта и многу повеќе. Секојдневниот и удобен стил е погоден за многу прилики : дома, дневно, училиште, салон, работа, состаноци, одмор, излегување, канцеларија итн. Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Значи, можете да ги купите нашите женски чизми со доверба! Изберете ги нашите женски чизми, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!! Совет : за да избегнете губење време, внимателно проверете ја вашата големина пред да ја купите. Ви благодариме за поддршката и разбирањето. Големина табела ( 36 ) : Големина : 35 Должина На Стапалото : 22,5 см/8,86" ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4,5 Големина : 36 Должина на Стапалото : 23 см/9,06" ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5 САД : 5,5 Големина : 37 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25" ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 големина : 38 Должина На Стапалото : 24 см/9,45" еу : 37.5 велика британија : 4.5 Сад : 6.5 големина : 39 нога должина : 24.5 см/9.65" ЕУ : 38 велика Британија : 5 Сад : 7 Големина : 40 нога должина : 25см/9.84" ЕУ : 39 велика британија : 5.5 Сад : 7.5 Големина : 41 нога должина : 25.5 СМ/10.04" ЕУ : 40 велика британија : 6.5 Сад : 8.5 големина : 42 нога должина : 26см/10.24" Еу : 40.5 велика британија : 7 сад : 9сајз : 43 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 26.5 см/10.43" Еу : 41 велика британија : 7.5 сад : 9.5 ГОЛЕМИНА : 44 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 27СМ/10.63" Еу : 42 велика британија : 8 сад : 10. Дополнителни Спецификации : Чизми Бои : Црни Чизми Големина : 36рода : Жени Горен Материјал : Стп Единствен Материјал : Гума Погодна Прилика : Сцени За Одмор : Надворешен Стил : Мода, Стил На Пети : Тркалезна Пета Висок Стил : Клинови Метод На Затворање : Лизгање На Чевли Пета Висока : 8см/3.14 " Пакет : 1 Пар Женски Подигање. Пребарување клучни зборови : Чизми До Глужд За Жени,2022 Женски Чизми,2022 Женски Снежни Чизми,Женски Челзи Чизми,Женски Каубојски Чизми,Женски Чизми Со Средно Теле,Женски Снежни И Зимски Чизми,Женски Чизми До Колена,Женски Чизми За Удобност,Чизми За Дожд За Жени,Чизми До Колена Жени,Борбени Чизми Жени,Есенски Чизми За Жени 2022,Чизми За Снег За Жени,Пешачење чизми жени,Жени Планинарски Чизми водоотпорен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бринли Ко.
Свеж
Бринли Ко.
Достапно е за нарачката
DEN 1.67
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.
Свеж
Бринли Ко.
Достапно е за нарачката
DEN 480.00
Оценка на купувачите:

Lugz Mallard Boot
Свеж
Lugz Mallard Boot
Достапно е за нарачката
DEN 3.00
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.
Свеж
Бринли Ко.
Достапно е за нарачката
DEN 3.00
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.
Свеж
Бринли Ко.
Достапно е за нарачката
DEN 0.33
Оценка на купувачите: