Ласер Во Движење Стерлинг Сребрени Платинести Симулирани Кубни Цирконски Обетки
Свеж

Ласер Во Движење Стерлинг Сребрени Платинести Симулирани Кубни Цирконски Обетки

DEN 223.84

Достапно е за нарачката

Ласер Во Движење Стерлинг Сребрена Платина Обложена Симулирани Кубни Цирконски Обетки (2 CTTW). Точка Број-WML-E0264 CLP00. Зачудувачки трепет. Секоја од овие обетки без рамка има Еднокарат Симулиран На ушна жица во стилот на риба во сребро врзано со платина во комбинација со златни компоненти од 14 карати. ЦТВ : 2. КАМЕН БРОИ : 2. Вклучена е прекрасна Кутија За Подароци. жени. Зачудувачки Трепет. Секоја Од Овие Обетки Без Рамка Има Една Каратна Симулирана Кубна Цирконија На Ушна Жица Во Стилот На Риба Во Сребро Врзано Со Платина Во Комбинација Со Златни Компоненти Од 14 Карати. Cttw : 2 Камен Брои : 2 Хипнотизирачки трепет. Секоја од овие обетки без рамка има Еднокарат Симулиран На ушна жица во стилот на риба во сребро врзано со платина во комбинација со златни компоненти од 14 карати. ЦТВ : 2. КАМЕН БРОИ : 2. Вклучена е прекрасна Кутија За Подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.