Cptfadh Жените Women И Зима Симпатична Еднобојна Без Прсти Симпатична Флип Копче Топло Задебелени Ракавици
Свеж

Cptfadh Жените Women И Зима Симпатична Еднобојна Без Прсти Симпатична Флип Копче Топло Задебелени Ракавици

DEN 217.44

Достапно е за нарачката

Големина : Една Големина Должина : 15см/5.91" Ширина : 10см/3.94 " Жени Women И Зима Симпатична Еднобојна Симпатична Флип Копче Без Прсти Топло Задебелени Ракавикарактеристики : дизајнот на плетениот материјал може да овозможи десет прсти на екранот на телефонот. Водоотпорна ткаенина, без страв од ветер и снежни временски услови, удобна и топла за носење. Има карактеристики на мекост, еластичност и издржливост. Мултифункционален дизајн, прилагодување на затегнатоста, ладна линија на коса, таа е нежна, топла, пријателска за кожата, многу удобна за носење во ладно време! Зимските белезници имаат добра еластичност и се погодни за повеќето мажи и жени. Има различни бои за избор. Многу е погоден за соодветни капи и шалови. Многу е погоден за играње, скијање, возење велосипед и други зимски активности на отворено. Ракавици Со екран На допир : Нашите Ракавици за ракавици за деца се екран на допир, но само ЗА ЕДНОСТАВНО ракување. понекогаш можете да го користите вашиот паметен телефон, ipad или друг уред со екран на допир без да ги соблечете белезниците. Но, тоа не може да биде ефикасно како вашиот палец.Жени Aut И Зима Симпатична Еднобојна Симпатична Флип Копче Без Прсти Топли Задебелени Ракавици Материјал : Акрилна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 60gpackage големина : 20x10x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Големина на ширина на должина 15см/5.91"10см/3.94" Големина : Една Големина : 15см/5.91 "Ширина : 10см/3.94" Ракавици Белезници. Висок квалитет и мода. Елегантен дизајн. Чувајте топло во ладно време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.