Океанот Ме Направи Солена Маица Со Кратки Ракави За Возрасни
Свеж

Океанот Ме Направи Солена Маица Со Кратки Ракави За Возрасни

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Оваа забавна кошула карактеристики "Океанот Ме Направи Солен" на предната страна. Оваа Маичка Со Кратки Ракави За Возрасни има залепени вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Дише 5,3 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.