Артофрамс Сенка Бо Рамка За Слика, Со Сатенска Црна Висока Широка рамка Во Сенка и Есенска Златна Подлога За Подлога
Свеж

Артофрамс Сенка Бо Рамка За Слика, Со Сатенска Црна Висока Широка рамка Во Сенка и Есенска Златна Подлога За Подлога

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Прилагодено 18х36" Рамка За Слика Во Сенка Со есенска Златна подлога Врамена во 1" Сатенска Црна Висока. Ова е сосема нова рамка за прикажување кутии во сенка, одлична за врамување на сите ваши спомени, вклучувајќи спомени за бебиња, дресови, билети, записи ЗА ЛП Или речиси што Било друго Сатенската Црна Висока рамка е изработена од обликување На Дрво, со дебелина од 1,85" длабок зајак (просторот што треба да го врамите вашиот предмет). Секоја рамка е направена по нарачка според највисоките стандарди за индустрија за квалитет. Оваа рамка доаѓа со подлога За Есенска Златна подлога и Редовно Стакло. За да ја изберете правилната рамка за големина, измерете ја должината и ширината на предметите, погрижете се да додадете најмалку 1,5-2 инчи на секоја димензија и тоа ќе биде големината што ви треба! Доаѓа Со Редовно Стакло Подлога Од Матбора Без Есенска Златна Киселина и лесен за закачување хардвер за монтирање на ѕид!. Рамка направена Од Дрво! Нашите рамки за сенки се одлични за врамување Дресови, Сувенири, Спомени, Билети и Многу Повеќе!. Оваа големина може да собере предмети со големина до 18х36" и длабочина од 1,825 инчи (со инсталирано стакло). Завршена (Надвор) големина На Кутијата за Сенки е 19, 25х37, 25 Инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сенка Бо Рамка Бела
Свеж
Сенка Бо Рамка Бела
Достапно е за нарачката
DEN 862.08
Оценка на купувачите: