Инктастично Божиќно Лице-Мечка-Црвена Шамија Подарок Мало Момче Или Мало Девојче Маица
Свеж

Инктастично Божиќно Лице-Мечка-Црвена Шамија Подарок Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

Ова е моето лице" едвај чекам До Божиќ" со симпатична Мала Маица За Поларна Мечка. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастично Божиќно Лице-мечка-црвена шамија Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Фудбал Розова И Бела 2Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. поларна мечка смешен црвен подарок дете предучилишна детска облека облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.