Бесплатно склопување женски мешан ребро џемпер миди фустан со долги ракави
Свеж

Бесплатно склопување женски мешан ребро џемпер миди фустан со долги ракави

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Магично минимално, фустанот за џемпери од слободното склопување го привлекува својот пат во вашата гардероба со вклопување во крива и мешана текстура на ребрата. Размислете за бескрајни можности додека го спарите овој супер мек фустан со блејзер и потпетици за канцеларија или тексас јакна и патики за ден за игра. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Classic. Должина : Миди силуета; 41 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; странични парчиња; Мешана текстура на ребра; Супер-меко плетено; нелиран. Мешан ребро џемпер фустан за жени од слободно склопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.