Пакет Пејсли Полиестерски Бандани-Многу На Големо
Свеж

Пакет Пејсли Полиестерски Бандани-Многу На Големо

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Дозволете си да бидете креативни и да се изразите со нашите 100% полиестерски бандани пејсли. Со безброј начини за носење и разновидни бои за избор, тие се совршен и класичен моден додаток. Соберете повеќе бои за да го промените вашиот стил. Ценасега банданите ја носат дома наградата за најдобар квалитет поради нивните зашиени рабови и нејзиниот отпечаток што не избледува. Овие карактеристики ја зголемуваат долговечноста и функционалноста на облеката.Тие можат да се носат на многу различни начини и прилики додека се вклопуваат во вашиот џеб, може да се врзат околу главата како лента за пот или како облека за покривање на косата и да се носат околу раката, зглобот или вратот како шарен додаток. Бескрајни Начини За Носење : . Вратоврска. Лента за глава. Џеб Плоштад. Маска За Лице. Завиткајте Го Зглобот/Главата. Мини Турбан. Шамија. Чанта Додаток. Влажно За Ладна Облога. Бескрајни Места За Носење : . Забавувајте се на плажа и заштитете ја главата и/или косата од сонце, вода и пот!. Поддржете го вашиот тим или создадете свој со нашите различни опции за бои!. Модерен ден-за-ноќ партија, фестивал и секојдневен додаток!. Продолжете со напорната работа користејќи ја како правлива маска. 100% Полиестер. Секое пакување вклучува 150 бандани со целосна големина пејсли по ваш избор на боја, големина 22 х 22 инчи. Со различни начини за стилизирање и различни бои за избор. Ве молиме измијте го рачно со ладна вода пред да ја користите за меко чувство. Премиум финиш : Банданите се шијат од сите 4 страни и се прават со отпечаток што не избледува за повисок квалитет и долговечност. Овие карактеристики ја зголемуваат функционалноста на банданите. Дури и по повеќегодишна употреба и миење, ткаенината и бојата остануваат недопрени и живописни. Бескрајни Начини За Носење : Вратоврска, Лента За Глава, Џебен Квадрат, Маска За Лице, Обвивка За Зглоб/Глава, Мини Турбан, Шал, Додаток За Чанта, Влажен За Ладна Облога И Топол За Топлинска Облога. 100% Полиестер. Секое пакување вклучува 150 бандани со целосна големина пејсли по ваш избор на боја, големина 22 х 22 инчи. Со различни начини за стилизирање и различни бои за избор. Ве молиме измијте го рачно со ладна вода пред да ја користите за меко чувство. Премиум финиш : Банданите се шијат од сите 4 страни и се прават со отпечаток што не избледува за повисок квалитет и долговечност. Овие карактеристики ја зголемуваат функционалноста на банданите. Дури и по повеќегодишна употреба и миење, ткаенината и бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.