Јум ИФСВ Маг Финес Црв 8 Зелена Тиква Виолетова
Свеж

Јум ИФСВ Маг Финес Црв 8 Зелена Тиква Виолетова

DEN 639.84

Достапно е за нарачката

Кога апсолутно ќе треба да каснете, користете Го Финесниот Црв ЈУМ. Финесниот Црв од 4 1/2 инчи е совршена мамка со капка за фаќање риби под висок притисок. Виткото тело и опашката на сијалицата реагираат со претерано дејство на најмало движење на врвот на прачката. Помалата големина ги фаќа сите видови и одговара на отворот кога помалата сточна храна е главниот извор на храна. Јум ИФСВ844 Маг Финес Црв 8"Зелена Тиква/Виолетова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.