Парична Казна Мод Увезува Брадата Страна Маса, Орев
Свеж

Парична Казна Мод Увезува Брадата Страна Маса, Орев

DEN 3006.40

Достапно е за нарачката

Странична маса која ќе се вклопи во секој агол. Толку уреден и мазен Изглед Страничната Маса На Брадата е стручно изработена со мдф и фурнирска маса. Табелата стои на 4 нозе со лачна основа, сите изработени од мазен хром. Совршена маса со големина која зафаќа минимален простор додека сепак нуди доволно маса за вашето кафе и книги! Парична Казна Мод Увезува Брадата Страна Маса, Орев.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.