14к Бело Злато Рубин Обетки-Мери 3х Широк
Свеж

14к Бело Злато Рубин Обетки-Мери 3х Широк

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

14к Бело Злато 3мм Обетки Со Рубин Обетка - Во 14к Бело Злато - Атрибути На Производот : - Пост Обетки - бесплатен подарок - подготвена кутија за накит-Мери 3х3мм Широка Ширина На Предметот : 3 Мм - Должина На Предметот : 3 мм - Затворање На Обетката : Објавете 14к обетки со обетка во бело злато ; Ширина : 3ММ ; Хипоалергично ; Без Никел ; Вистински ; Пост Обетки Обетките Со Рубин обетка Од 3мм Се широки 3х3мм. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.