Флеш Мебел Мелроуз Бела Кожа Мека Османлиска
Свеж

Флеш Мебел Мелроуз Бела Кожа Мека Османлиска

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Метал Јадење Бар Столи500 фунти. Капацитет на тежина Дизајн Со Среден Грб Црна Винилна Тапацирана Вртлива Кофа Седиште Заоблен Акцент Welt CA117 Огноотпорна Пена 18 Мерач Челична Рамка Со Црна Завршна Обработка 18. 5 " W Хром Нога Прстенест Подни Лизгалкидизајниран за Комерцијална Употреба; Погоден За Домашна Употреба Спарете го вашиот омилен стол со отоманка. Овој отомански совршено се спарува со Вашиот Стол За Јајца, кој може да се користи во домот или канцеларијата. Изграден со перница исполнета со Пена покриена со Кожамек Тапацир, овој отоман е лесен за одржување и ќе обезбеди релаксирачка атмосфера за вашите гости да се чувствуваат добредојдени. Заоблениот дизајн на седло ќе ги лулка вашите нозе во удобна положба и е дизајниран со алуминиумска основа. Фалејќи се со луксузен изглед, овој османлиски ќе одговара на секој амбиент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.