Ќебето За Фрлање колибри е Супер Меко И Топло,Лесното Фланелно Ќебе е За Цела Сезона,Одличен Избор за Подароци 50х40за Деца
Свеж

Ќебето За Фрлање колибри е Супер Меко И Топло,Лесното Фланелно Ќебе е За Цела Сезона,Одличен Избор за Подароци 50х40за Деца

DEN 207.84

Достапно е за нарачката

Бренд : Носбеи. Материјал : Фланелен Носбеи Кадифен Ткаенина. Големина : 30х40 инчи (75х 100см). 40 х 50 инчи (100х130см). 50 х 60 инчи (130х150см). 60 х 80 инчи (150х200см). Карактеристики : Мек, Мазен, Сјај, Топол, Пренослив. Функција : Софа Покритие, Софа Ќебе, Бебе Деца Ќебе, Колено Ќебе, Миленичиња Ќебе. Применлива Сезона : Пролет/Лето/Aut/Зима(Цела Сезона). Употреба : Кревет, Софа, Автомобил, Сиеста, Хотел, Болница, Авион, Пикник, Патување. Метод На Перење : . Рачно перење / Машинско Перење може да биде. Мора да се измие одделно кога ќе се постави заедно со различни бои. Нормална температура перење, неутрален детергент, не може белило, не пеглање. Топли Совети : . Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. Точка Мерка со рака, тоа може да биде 2-5 СМ различни. се надевам дека ќе може да се разбере Производство серија е различна, ако имаат мала разлика, ве молиме да се разбере. Неверојатно Чувство : Супер мекото фланелен ќебе е направено од 100% полиестерски микрофибер, така што може да го направи фланелното ќебе помеко и поудобно. Кога ќе го ставите на вашето тело, можете да ја почувствувате топлината што ја носи ќебето, исто како да ја гушкате вашата убов. Елегантно и Луксузно : супер меко пријатно ќебе за фрлање фланелен не само што може да ви даде топло и удобно чувство, туку е и украс што носи елегантно чувство во дневната соба. Фланелното ќебе спречува паѓање прашина на софата и креветот кога ќе го раширите ќебето на неа. Разновидност на ќебиња : кога развиваме фланелни ќебиња, ќе размислиме и за искуството на клиентите. Има многу бои и 5 големини достапни за клиентите.Пет (30" Х 40") Деца (50"Х 40"), Тинејџер(60 "Х 50"), Возрасен (60" Х 80"), Семејство(120"Х 90"). Што Можеме Да Ви Донесеме : висококвалитетно фланелен ќебе. Од ова ќебе можете да го видите нашиот ригорозен однос кон производите, ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите премиум фланелни ќебиња и искуство во купување. Лесно За Перење : ставете го во машината за перење со ладна вода, а потоа користете фен за сушење на ниска температура или сушење на воздух. За да спречите истрошување на ќебињата, треба да се обидете да избегнете миење со друга облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Греј Цик-Цак Фрли
Свеж
Греј Цик-Цак Фрли
Достапно е за нарачката
DEN 543.84
Оценка на купувачите: