1 4Стр 5 8Ч Надворешно Обликување На Аголот
Свеж

1 4Стр 5 8Ч Надворешно Обликување На Аголот

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Прекрасното обликување на круната е одличен начин за одвојување и дефинирање на секоја просторија. Со секој дизајн моделиран по традиционалните лајсни од типот на гипс, нашите лесни полиуретански лајсни ги даваат истите богати детали, но сепак по мал дел од цената. Повеќето профили за обликување може да се здружат со нашите аголни блокови "направи сам", што значи дека нема сечење митра за вас, а повеќето соби може да се завршат во нашите наместо денови. Друга придобивка од полиуретанот е тоа што нема да изгние или пукне или искриви. Ви доаѓа фабрички подготвено и подготвено за вашата боја, вештачка завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Ја прави инсталацијата на обликување ветре. Елиминира намалување на митра. Вистинска самостојна инсталација за обликување на круната. Фабрички подготвен и подготвен за боја. Може да бидат насликани или вештачки завршени. Лесен за лесна инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.