Б Традиционални Ретро Кинески Чеонгсам Жени Печатени Чанти Дама Торба За Купување Торби Со Едно Рамо
Свеж

Б Традиционални Ретро Кинески Чеонгсам Жени Печатени Чанти Дама Торба За Купување Торби Со Едно Рамо

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Б13061 Традиционален Ретро Кинески Чеонгсам Жените Печатени Чанти Дама Торба Шопинг Еден Рамо Торби Направени од платно, еко-пријателски материјал.Одете зелено со 2788% природна памучна торба! Кажете не на хартиени или пластични кеси и бидете лесни за животната средина!. Платнената чанта со едно рамо е погодна за канцеларија, бизнис / брзо купување / книжарница патувања, состаноци, викенди, подароци, родендени, годишнини, дипломи, универзитети, плажи, торби за пелени, патни торби итн. Долгите рачки го олеснуваат носењето и чантата може да се користи како торбичка или торба за рамо. Торбичката е совршен подарок за вашата сопруга, девојка, семејство или пријатели на посебен ден, Денот на Вљубените,Денот на Благодарноста,Божиќ,Денот на Мајката итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ла Цигале-Нуе
Свеж
Ла Цигале-Нуе
Достапно е за нарачката
DEN 287.20
Оценка на купувачите: