Ххролрп Женска Лента За Глава Фитнес Лента За Глава Што Дише Лента За Апсорпција На Пот
Свеж

Ххролрп Женска Лента За Глава Фитнес Лента За Глава Што Дише Лента За Апсорпција На Пот

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Женска лента за глава фитнес лента за глава што дише лента за впивање на пот карактеристика : 100% сосема нов И висококвалитетен Материјал : Атрибути на полиестерски Памук : фитил за пот, пријателска за кожата и мека Големина : 15*25 см отпечатоците Со Светли бои ќе ве натераат да се издвоите од толпата! Летната лента за глава што апсорбира пот е добар помошник за јога, спорт и фитнес. Материјалот е пријателски за кожата, дише и лесен за чистење. Достапни се различни бои, и стилски и убави Ленти за Глава, не вклучувајќи други додатоци постои грешка од 1~2см, бидејќи рачното мерење се испраќа хоризонтално. Сите слики на производи се вистински производи, а разликите во осветлувањето и компјутерските монитори ќе предизвикаат разлики во бојата од вистинскиот производ. Конечната боја е предмет на вистинскиот производ.Вклучен пакет : 1 Лента За глава Hxroolrp Женска Лента За Глава Фитнес Лента За Глава Што Дише Лента За Апсорпција на Пот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.