Белавен Куче Зимска Облека Дуксери За Миленичиња Маскирно Руно Палто Топла Облека Облека За Кученце Мал Медиум, Портокал
Свеж

Белавен Куче Зимска Облека Дуксери За Миленичиња Маскирно Руно Палто Топла Облека Облека За Кученце Мал Медиум, Портокал

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Име на производот : Куче Зимска Облека. Применлив објект : Куче. Големина на производот : С-2ХЛ. Ве молиме внимателно изберете ја големината според информациите за големината. 1. Како да го измерите вашето куче?. Постои слика која покажува како да ја измерите големината на кучето, ве молиме внимателно проверете ја. 2. Големината што обично ја носи вашето бебе не значи дека сите Големини Се соодветни за него/неа. Ве молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ги купите. 3. Ако било која големина е помеѓу две големини, ве молиме изберете поголема големина. 4. Ако вашето куче порасне, можете да нарачате поголема големина. 5. Ве молиме малку олабавете секој пат кога ќе измерите. Ве Молиме Запомнете : . 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата На Вистинската Ставка Може Малку Да Се Разликува Од Сликите. 2.Ве молиме Дозволете 1-3см Разлики Поради Рачно Мерење, Благодарам!. 3.Модел Слика Само За Повикување. Ве Молиме Земете Вистински Објекти Како Стандард!. 4.Ако имате било какви проблеми во врска со големината и производот, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе дојде студеното време, погрижете се вашето мало куче да не се тресе и да остане топло. Дизајн На пуловер За Лесно Вклучување и Лесно Исклучување. Дизајниран е со дупки за раце доволно големи за вашето куче удобно да оди и да оди во тоалет. Фрлете го во машина за перење и сушење, и добро е да одите на следната зимска авантура. Препорачуваме да изберете отвор за вратот што е поголем од големината на главата на вашето куче за точно поставување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.