BuleStore Мода Сонце Месечината Ѕвезда Неколку Прстен Прилагодлив Прстен Накит
Свеж

BuleStore Мода Сонце Месечината Ѕвезда Неколку Прстен Прилагодлив Прстен Накит

DEN 126.24

Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Мода Сонце Месечина Ѕвезда Пар Прстен Прилагодлив Прстен Накит Карактеристики : Пол : Унисекс Главен Камен : Неесертификат Тип : Проценка На Трети Страни Или Мода : Тип На Финесетирање : Нонесајд Камен : Нонеитем Тип : Облик на Прстенишема : Бајка : Симпатична/Романтична Тип На Прстени : Коктел Рингис_користено : Ноокасија : Карактеристики На Ангажманот : Мода : Отворете Го Прилагодливиот Пакет : 1*Прстен Кристали Нараквици;Женски Накит;Прстен За Накит;Накит;Женска Мода;Моден Накит;. Мода Сонце Месечината Ѕвезда Неколку Прстен Прилагодлив Прстен Накит. ●Направете ве шармантни и елегантни, Модерни и убави.Симпатична и елегантна; Погоден за сите возрасти. ●Фатете Ја Оваа Прекрасна Галантерија За Вас, Совпаѓајте Со Соодветна Облека За Различна Пригода. ●Прекрасен Подарок За Вас И Вашите Пријатели, Специјален Дизајн И Уникатна Структура, Популарна Ставка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.