Квалитетни Полу Закривени Закачалки За Дрвени Костуми, Мазна Завршница Закачалка За Палто Од Цврсто Дрво Со Вртлива Кука, Јакна, Панталони, Закачалки За Облека
Свеж

Квалитетни Полу Закривени Закачалки За Дрвени Костуми, Мазна Завршница Закачалка За Палто Од Цврсто Дрво Со Вртлива Кука, Јакна,

DEN 407.84

Достапно е за нарачката

КАРАКТЕРИСТИКА ПОЛУ-ЗАКРИВЕНИ РАМЕНИЦИ за ФУНКЦИОНАЛНОСТ : закачалките за кошули имаат мали контурирани раменици за да одговараат на обликот на кошули, блузи и палта. Користењето на контурните закачалки, како резултат на тоа, гарантира дека вашата облека ја одржува својата природна форма и останува без набори. СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ : Овие закривени закачалки се направени од лотосова шума која е цврста и способна да држи различни видови облека. Цврстото дрво, исто така, ги прави закачалките издржливи во споредба со повеќето пластични закачалки. МАЗНИ ПОВРШИНИ : закачалките за одело се направени од цврсто дрво од лотос што е мазно и совршено завршено. Како резултат на тоа, неговата површина е нежна за вашата облека и идеална за сите ткаенини. ПРАКТИЧНА ВРТЛИВА КУКА ОД 360° : златните куки не само што се удобни за употреба, туку и отпорни на ' рѓа и издржливи. Со куката?флексибилност, можете да ја организирате вашата гардероба или решетка за облека без да ја мешате бидејќи можете лесно да прегледувате, отстранувате или додавате облека на закачалките. 1-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : закачалката доаѓа со 1-годишна гаранција која гарантира дека нема да потрошите дополнително кога ќе се оштетат. ГОЛЕМИНА : закачалките за дрвени палта се 17,3? широк за да им дадете на вашите палта и одговара на голема поддршка. КАРАКТЕРИСТИКА ПОЛУ-ЗАКРИВЕНИ РАМЕНИЦИ за ФУНКЦИОНАЛНОСТ : закачалките за кошули имаат мали контурирани раменици за да одговараат на обликот на кошули, блузи и палта. Користењето на контурните закачалки, како резултат на тоа, гарантира дека вашата облека ја одржува својата природна форма и останува без набори. СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ : Овие закривени закачалки се направени од лотосова шума која е цврста и способна да држи различни видови облека. Цврстото дрво, исто така, ги прави закачалките издржливи во споредба со повеќето пластични закачалки. МАЗНИ ПОВРШИНИ : закачалките за одело се направени од цврсто дрво од лотос што е мазно и совршено завршено. Како резултат на тоа, неговата површина е нежна за вашата облека и идеална за сите ткаенини. ПРАКТИЧНА ВРТЛИВА КУКА ОД 360° : златните куки не само што се удобни за употреба, туку и отпорни на ' рѓа и издржливи. Со куката?флексибилност, можете да ја организирате вашата гардероба или решетка за облека без да ја мешате бидејќи можете лесно да прегледувате, отстранувате или додавате облека на закачалките. 1-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : закачалката доаѓа со 1-годишна гаранција која гарантира дека нема да потрошите дополнително кога ќе се оштетат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.