14кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Свадба Бенд Прстен Cttw
Свеж

14кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Свадба Бенд Прстен Cttw

DEN 9599.84

Достапно е за нарачката

КОМПАНИЈА И УСЛУГА СО СЕДИШТЕ ВО САД : Нашиот накит поминува обемни контролни пунктови за квалитет пред да ви биде испратен. Во (многу) неверојатен случај дека не сте задоволни, едноставно вратете се за 100% поврат.ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-кога нарачувате денес, вие сте заштитени. Предметот доаѓа Со Гаранција за враќање на парите без прашања во комбинација со услуги на клиентите од светска класа. Бесплатно Враќање и Враќање На Средствата И Доживотна Гаранција И Бесплатна Испорака Од Втор Ден НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ПЛАЌАЈТЕ МАЛОПРОДАЖБА - висококвалитетниот и буџетскиот свесен е наш приоритет. Сите парчиња поминуваат проверки на квалитетот пред пратката. Вашето задоволство е важно за нас и знаеме колку е важно ова посебно парче, затоа го правиме со висококвалитетни компоненти во кои може да се ужива цел живот.КЛАСИЧНА Ширина на стеблото : 3,5 мм тежи 3,94 грама (приближно)избор на големина на Прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло. Изработени во 14кт Жолто Злато. 1/4 Карати вкупна тежина. Ширина на најширока точка : 9 мм (.35 инчи); Ширина на стеблото : 3,5 мм. Тежи 3,94 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.