Дуртебеуа Женски Фармерки За Истегнување Права Нога Искинати Тексас Панталони Потресени Фармерки
Свеж

Дуртебеуа Женски Фармерки За Истегнување Права Нога Искинати Тексас Панталони Потресени Фармерки

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Сезона : Одговараат За Целата Сезона. Дебелина : Стандард. Одговара : Одговара на големината. Стил : Секојдневен, Моден Должина : Долго. Декорација : Џеб. Материјал : Тексас. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Што добивате : 1пц Женски панталони.Големина шема : . Големина : С Половината : 74см/29.13" : 98см/38.58" Должина : 102см/40.16"Големина : М Половината : 78см/30.71" : 102см/40.16" Должина : 103см/40.55"Големина : Л Половината : 82см/32.28" : 106см/41.73" Должина : 104см/40.94"големина : xl половината : 86cm/33.86" : 110cm/43.31" должина : 105cm/41.34"големина : xxl половината : 90cm/35.43" : 114cm/44.88" должина : 106cm/41.73" дечко фармерки за жени лабава одговара,широк нога фармерки,искинати фармерки,висока половината Џебови. Постојат Различни Стилови За Избор, И Дефинитивно Ќе Има Стилови Што Ви Се Допаѓаат. Измијте ладно, Мијте Поретко, Не Користете Сушари. Премиум тексас ткаенина, мека, дише со мало истегнување. Среден пораст и права нога за лежерен талент и удобно носење. Класични Фармерки Со Права нога ! Саканата права нога се враќа со потенка силуета што ви го дава тоа попространо чувство без најголемиот дел. Лесно се спарува со различни врвови во вашата гардероба, и сите обувки од стилски потпетици до вашите омилени станови, сите работат добро заедно. Долготрајното задржување на обликот ја задржува својата форма и се прегрнува на сите вистински места, нема да излезе.некогаш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.