Клиренс За Чаши, Стаклена Чаша За Вода Со Бисерна Чаша Со Висока Убавина Мала Свежа Пренослива Сламена Чаша
Свеж

Клиренс За Чаши, Стаклена Чаша За Вода Со Бисерна Чаша Со Висока Убавина Мала Свежа Пренослива Сламена Чаша

DEN 191.84

Достапно е за нарачката

Висока Убавина Бисер Синџир Вода Чаша Стакло Вода Чаша Мали Свежи Преносни Слама Чаша. Карактеристики : . Креативна пипета со чаша со двојна намена за директно пиење, лесна и лесна за навигација во различни прилики. Директно пристаниште за пиење е дизајнирано за непречено. Не е премногу жешко да ја држите и загреете дланката, што е удобно и удобно. Вшмукувачката млазница е дизајнирана за гушење кога пиете вода без отстранување на шминка. Високите стаклени чаши за убавина ја прават водата за пиење убава работа. Големина : 13Х87, 5см. Материјал : стакло. Вклучен Пакет : . 1 x Portable чаша. Известување : . Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата;. Ве молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење. Материјал : може да издржи температури од -4 до 970, можете да ги користите во рерна/микробранова печка (Не капаците) и замрзнувач. Совршен за правење чај, боба меур бисер млечен чај, сода, топла вода, ладно кафе, смути, овошен сок или други интересни празнични пијалоци. Стил : чашата е погодна за повеќе пијалоци, како што се пиво, коктел, виски, ладно кафе, лате, капучино, американо, инстант, сода, сок, смути, млеко, чај и други пијалоци. Совршен е и за семејства, кафулиња, барови, продавници за десерти итн. Карактеристики : широко го сакаат семејствата, кујната, пиварниците, кафулињата, баровите и рестораните. Можете да го користите за правење совршен чај, Боба Меур Бисер Млечен Чај, сода, вода, ледено кафе, смути, овошен сок или други интересни празнични пијалоци. Прилика : Вашиот гимнастик доаѓа во прекрасно пакување со извонреден стил, што го прави одлична идеја за подарок за секој настан и пригода, како Што Се Роденден, Божиќ, Нова Година, Велигден, Годишнина, Загревање На Куќата, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото невестински туш, свадба, забава и други фестивали и специјални денови. Апликации : Оваа тегла е многу модерна ,esетска и карактеристична. Одлична изработка. Совршен за Родендени, подароци За затоплување На Куќата, Комплети За Чај, Додатоци За Домашни Барови, Дипломирање, Свадби, Момински Забави и Божиќни Подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.