Ханес Девојки 6-Ребро Резервоарот Врвот
Свеж

Ханес Девојки 6-Ребро Резервоарот Врвот

DEN 271.84

Достапно е за нарачката

Ханес Девојки 6-16 Ребро Резервоарот Врвот Одлично за слоевитост или носење сам. 1 х 1 ребрест памук за дополнителна мекост. Има само еден допир на спандекс за удобност во движење со вас. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Содржина на ткаенина : 100% памучен дрес. М. Амарант. Големи Девојки. Ханес. Лажичка Вратот. Тенкови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.