Женска Крзнена Рибарска Капа Со Широк Раб Еднобојна Зимска Мека Топла Капа Со Кадифен Кофа Улична Облека Фото Реквизити Капи Со Кофа На Отворено
Свеж

Женска Крзнена Рибарска Капа Со Широк Раб Еднобојна Зимска Мека Топла Капа Со Кадифен Кофа Улична Облека Фото Реквизити Капи

DEN 160.00

Достапно е за нарачката

Женска Крзнена Рибарска Капа, Зимска Капа Со Еднобојна Боја, Шик Капа За Кофа За Улична Облека/ Фото Реквизити. Спецификации : . Категорија : Кофа Капа. Материјал : Полиестер. Боја : Црна/ Бела/ Жолта/ Зелена/ Сина/ Портокалова/ Розова Црвена. Сезона : umn/ Зима. Прилика : Дневно/ На Отворено/ Забава/ Фотографија. Забелешки : . Ве молиме разберете дека може да постои отстапување од 1-2 см. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Содржина На Пакетот : . 1 х Кофа Капа. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мек, лесен за чистење и удобен за носење. КРЗНЕНА КАПА : капа со еднобојна кофа со меки дизајн што го прави вашето лице мало, топло и стилско. БОЈА : 7 бои достапни за вас : црна, бела, жолта, зелена, портокалова, сина, розова црвена. ПРИМЕНЛИВОСТ : Погоден за повеќето возрасни жени, секојдневниот живот, фото реквизитите, забавите и излегувањето се многу погодни. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Идеална капа за подарок за мајка, баба, девојка, ќерка и пријатели на роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.