Каранфил Дома Модата Пролет Време 52 x90 винил фланелен поддржан чаршав
Свеж

Каранфил Дома Модата Пролет Време 52 x90 винил фланелен поддржан чаршав

DEN 191.84

Достапно е за нарачката

52"x90" Винил Чаршав со фланелен грб, име на шема : " Пролетно Време" нашите 52 "широки x 90" Долги Фланелни задни Чаршафи Со Врвен Квалитет се направени со исклучително издржлив, врежан винил кој лесно се чисти и се обложува на дното Со Полиестерска Фланелна Подлога за да се спречи несакано лизгање. Овде е прикажана нашата цветна шема" Пролетно време".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.