Женски Кардигани Со Качулка Закопчајте Кабел Плетен Џемпер Палто Надворешна Облека Со Џеб, Розова
Свеж

Женски Кардигани Со Качулка Закопчајте Кабел Плетен Џемпер Палто Надворешна Облека Со Џеб, Розова

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Женски Кардигани Со Качулка Копче До Кабел Плетен Џемпер Палто Надворешна Облека Со Џебарн+Шерпа+Единствено Увезено Миење На Рацете Само Копче кабел плете џемпер кардиганите обложени Со вештачко крзно ќе ве стоплат неверојатно во студената сезона.Овој џемпер од кардигани се одликува со копче нагоре, полни долги ракави и два предни џебови и качулка со слаби фармерки и чизми високи до колена за изглед во тренд оваа буци обична карди има прекрасен гроздобер изглед и е одлична за тие студени денови. Кабел дизајн на предната страна со вклучите прицврстување.Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths483495cm/37.40"60cm/23.62"41cm/16.14"69cm/27.17"M61036100cm/39.37"61cm/24.02"42cm/16.54"73cm/28.74"L81238105cm/41.34"62cm/24.41"43cm/16.93"71cm/27.95"XL101440113cm/44.49"63cm/24.80"45cm/17.72"75cm/29.53"XXL121642121cm/47.64"64cm/25.20"47cm/18.50"77cm/30.31" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 95cm/37.40"Sleeve : 60cm/23.62"Shoulder : 41cm/16.14"Length : 69cm/27.17"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 61cm/24.02"Shoulder : 42cm/16.54"Length : 73cm/28.74"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 105cm/41.34"Sleeve : 62cm/24.41"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 71cm/27.95"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 113cm/44.49"Sleeve : 63cm/24.80"Shoulder : 45cm/17.72"Length : 75cm/29.53"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 121cm/47.64"Sleeve : 64cm/25.20"Shoulder : 47cm/18.50"Length : 77cm/30.31" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 41см/16.14" Должина : 69см/27.17"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 42СМ/16.54" ДОЛЖИНА : 73СМ/28.74"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 105см/41.34" изработен е од висококвалитетни материјали,Доволно Издржлив за вашето секојдневно носење. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.