Менс Клементин Три-Бленд Екипажот Мета
Свеж

Менс Клементин Три-Бленд Екипажот Мета

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

1680-denier polyerlocking повлекува рачно наредени внатрешни компресивни ремени големи надворешни џебови со патентиздржлива рачка за држење на дното и меки рачки за држење на врвни скејт тркала големина : 22 x 12 x 12 Менс Клементин Три-Мешавина На Екипажот На Екипажот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.