Деца Девојки Девојки Облека&Постави Камизола Цветни Врвот И Еднобојни Шорцеви Лето Отворено Секојдневен Модерен Костум
Свеж

Деца Девојки Девојки Облека&Постави Камизола Цветни Врвот И Еднобојни Шорцеви Лето Отворено Секојдневен Модерен Костум

DEN 212.00

Достапно е за нарачката

Должина на ракавот : Шорцеви ракав. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА панталони. Главна Боја : Како Што Покажува Сликата. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Пош Ќебе Нов Комплет За Подароци За Бебиња Девојка Облека За Тинејџерки Панталони Девојки Облека табела Со Големини : . Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 61см/24.02" Половината : 40см/15.75" Врвови Должина : 34см/13.39" Должина На Панталони : 24см/9.45"Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 64см/25.20" Половината : 42см/16.54" Врвови Должина : 36см/14.17" должина на панталони : 26см/10.24"големина : 110 препорачана возраст : 3-4 Години биста : 67см/26.38" Половината : 44см/17.32" Врвови Должина : 38см/14.96" Должина На Панталони : 28см/11.02"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години Биста : 70см/27.56" Половината : 46см/18.11" должина на врвовите : 40см/15,75" должина на панталони : 30см/11,81"големина : 130 препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 74см/29,13" Половината : 48см/18,90" Врвови Должина : 42см/16,54" должина на панталони : 32см/12,60"големина : 140 препорачана возраст : 6-7 години Биста : 76см/29,92" половината : 50см/19.69" врвови должина : 44см/17.32" должина на панталони : 34см/13.39" ве молиме дозволете мала разлика од 1-3см поради Рачно Мерење И мала варијација На бојата За различно Поставување На Екранот.". "Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА панталони. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Во Лето. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Бебиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.