Торба за складирање торба за пакување, Силна Торба За Багаж, Неткаена Торба Со Голем Капацитет, Организатори На Плакарот Што Се Преклопуваат И Складирање, На Дозвол
Свеж

Торба за складирање торба за пакување, Силна Торба За Багаж, Неткаена Торба Со Голем Капацитет, Организатори На Плакарот Што

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Подвижна Торба За Пакување Торба За Складирање Силна Торба За Багаж Торба Со Голем Капацитет. Карактеристики : . Торба за складирање, која може да се користи за чување ќебиња, облека, перници, јоргани итн. Може да се чува под креветот, во плакарот и во караванот.Складирање на работи што не се погодни за складирање на вакуумска кеса : Кога некои работи не се погодни за компресија, можете да ја изберете оваа торба за складирање, која може да ги задржи работите што треба да се чуваат недопрени . Преклопување : торбата за складирање може да се преклопи кога не се користи, што е многу погодно за мали станови и простории со ограничен простор. Организаторот е изработен од неткаен материјал, кој е издржлив.Визуелен транспарентен дизајн на прозорецот, лесен за разликување облека.Одлично за чување новогодишни украси, транспорт на облека и постелнина при преселба во стан или студентски дом, носење ќебиња или опрема за кампување и закачување спортска опрема во гаражата. Лесно се преклопува и може да се чува насекаде кога не се користи. Содржина На Пакетот : . 1 ПАРЧИЊА торба За Складирање. Забелешка : . Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-2см. Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Благодарам!. Лесен Пристап : можете лесно да чувате и вадите предмети внатре, за да имате помазна и поудобна употреба на кутијата. Практично И Издржливо : материјалот на овој организатор е безбеден, без мирис и издржлив. И може добро да ги зачува предметите во кутијата, што е супер практична кутија за складирање за домашна употреба. Направете Ја Вашата Соба Поорганизирана : со оваа торба за складирање, можете да купите различни големини на кутии за складирање на јоргани, облека, предмети за домаќинството итн. и наредете ги за да го подобрите користењето на просторот и визуелно поубаво, правејќи ја вашата соба поуредена. Пренослив Мултифункционален Организатор : овој склопувачки организатор е супер удобен, кога ќе завршите со неговото користење, само преклопете го и чувајте го, нема да зазема премногу простор за вас. Покрај тоа, овој организатор може да се користи и како организатор на плакарот, организатор под креветот, организатор на патувања и повеќе намени со нетрпение го очекуваме вашето откритие. Ветување за квалитет : Ако имате какви било сомнежи или прашања во врска со производите, можете директно да не контактирате и со задоволство ќе ви помогнеме да ги решите. Покрај тоа, ние исто така обезбедуваме 30-дневна услуга за враќање за да ви помогнеме да ги решите вашите грижи, ви благодариме за поддршката!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.