Основи на очите - Биволска лора Мерсие За Жени-0. Оз Око Премиер
Свеж

Основи на очите - Биволска лора Мерсие За Жени-0. Оз Око Премиер

DEN 287.52

Достапно е за нарачката

Прајмер за очни капаци отпорен на вода кој ги камуфлира несовршеностите и промените на бојата, додека ја подобрува издржливоста на шминката за очи. Високо разноврсната формула е водоотпорна и отпорна на набори. Високо разноврсната формула е водоотпорна и отпорна на набори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.