58 W 14-1 2 H Триаголник Површински монтирање PVC Gable Vent Pitch: Функционален, W 2 W 1-1 2 P Brickmould Frame
Свеж

58 W 14-1 2 H Триаголник Површински монтирање PVC Gable Vent Pitch: Функционален, W 2 W 1-1 2 P Brickmould Frame

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани при приемот пред инсталацијата. Достапно во функционални и нефункционални, ПВЦ-отворите за гејпти се достапни во плетеницата со големини и форми, сигурно ќе одговараат на кој било проект. Не само што тие се прекрасна архитектонска карактеристика, туку ако ја изберете функционалната опција, тие исто така ќе помогнат во протокот на воздух во вашиот поткровје. Димензии : 58 ​​"W x 14 1/2" H - PITCH : 6/12 - Големина на рамката : 2 "W x 1-1/2" P - Област за вентилација : 17 квадратни. Во . Инсталацијата за монтирање на површината е едноставна и брза, со завртки и лепило. Многу големини и стилови на располагање, за да одговараат на потребата од кој било проект. Издржлив и долготраен, ПВЦ е непропустлив на надворешните елементи. Функционалните и нефункционалните опции се и двете достапни. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.