Луијен Макси Здолништа За Жени Чипка Без Ракави Одмор На Плажа Макси Фустан
Свеж

Луијен Макси Здолништа За Жени Чипка Без Ракави Одмор На Плажа Макси Фустан

DEN 335.68

Достапно е за нарачката

Големина : С Биста : 80-90см/31,50-35,43" Половината : 68-78см/26,77-30,71" Должина : 131см/51,57" Големина : М Биста : 84-94см/33,07-37,01" Половината : 72-82см/28,35-32,28" Должина : 131см/51,57" големина : L Биста : 88-98cm/34.65-38.58" Половината : 76-86cm/29.92-33.86" Должина : 132cm/51.97" Големина : Xl биста : 94-104cm/37.01-40.94" половината : 82-92cm/32.28-36.22" должина : 132cm/51.97" големина : xxl биста : 102-112cm/40.16-44.09" половината : 88-98cm/34.65-38.58" должина : 132cm/51.97" v вратот матурска облека чипка женски каузален летен фустан шпагети ремен без ракави висок струк плажа долги макси фустани Карактеристики : совршен за матурска,свадби,деверуша,вечер,Натпревар,враќање дома,забава,коктел,канцеларија,клуб,семеен собир,танц,роденден,фестивали,празнични и други фустани со посебни ситуации.Повод : трендовски секојдневен фустан е неопходен за одмор, плажа, забава, работа, канцеларија, коктел, секојдневно носење, шопинг, пролет, лето, fall.Нега на облека : машина за перење Со торба за перење. Не избелувајте, закачете или легнете рамно за да се исуши.Овој елегантен партиски фустан навистина ќе направи за незаборавни моменти. Добро лежи над вашето тело за да ги изедначи вашите облини, целосно ја покажува вашата женственост. Ќе биде одлично за прилики за облекување или облечени за летни вечери со слатки сандали.Целосна должина, цврста боја, удобно вклопување, убава тежина на ткаенината и завеса, костуми за цела година round.In Овој Летен Фустан Може Да Се Чувствувате Целосно Удобно, Бидејќи Мекиот Материјал Вашата Кожа И Ви Дава Одличен Венец : Лакемлин : Должина На Подот Деколте : Ремени За Шпагети Сезона : Пролет, Лето, Должина На Есенскиот Ракав : Половината Без Ракави : Приходи Од Природата : Свадба, Матурска Забава, Забава, Evening Size Bust Waist Length S80-90cm/31.50-35.43"68-78cm/26.77-30.71"131cm/51.57"M84-94cm/33.07-37.01"72-82cm/28.35-32.28"131cm/51.57"L88-98cm/34.65-38.58"76-86cm/29.92-33.86"132cm/51.97"XL94-104cm/37.01-40.94"82-92cm/32.28-36.22"132cm/51.97"XXL102-112cm/40.16-44.09"88-98cm/34.65-38.58"132cm/51.97"Size : SBust : 80-90cm/31.50-35.43"Waist : 68-78cm/26.77-30.71"Length : 131cm/51.57"Size : MBust : 84-94cm/33.07-37.01"Waist : 72-82cm/28.35-32.28"Length : 131cm/51.57"Size : LBust : 88-98cm/34.65-38.58"Waist : 76-86cm/29.92-33.86"Length : 132cm/51.97"Size : XLBust : 94-104cm/37.01-40.94"Waist : 82-92cm/32.28-36.22"Length : 132cm/51.97"Size : XXLBust : 102-112cm/40.16-44.09"Waist : 88-98cm/34.65-38.58"Length : 132cm/51.97" Features Карактеристики : Краток елегантен фустан од тантела, го покажува вашиот шарм и женственост. ➽стил : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. ➽Материјал : , Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен и мек и удобен. ➽прилики : Концизен дизајн и пристојна занаетчиска работа ќе биде одличен избор за состанување, пикник, банкет, вокација, градина, деверуша, гостин на свадба, враќање дома, коктел, вечер, забава и други свечени прилики. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.